Głośnik przenośny Platinet Hike PMG11
Zdjęcia 12 |
Platinet Hike PMG11 |
|
Lekki, odporny na zachlapania i deszcz, kompaktowy i trwały system głośników odporny na zachlapania i deszcz (IPX5), bezprzewodowe połączenie Bluetooth, wbudowany czytnik kart microSD i akumulator. Pozycjonowany jako produkt klasy średniej 2019 przeznaczony dla aktywnych i mobilnych użytkowników, którzy chcą słuchać muzyki zarówno w domu, jak i w podróży, w tym podczas uprawiania sportu (podczas biegania, spaceru/jazdy na rowerze, pieszych wędrówek czy podróży).
Dla wygody użytkowania głośnik mobilny Platinet Hike PMG11 wykonany jest w oryginalnej owalnej obudowie z tworzywa sztucznego i posiada sznurek do zawieszenia, który pozwala szybko przymocować go do plecaka, torby, sprzętu sportowego, roweru, hulajnogi lub innego pojazdu. Oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych. W przeciwieństwie do większości urządzeń budżetowych, ten głośnik zapewnia lepszą jakość dźwięku i lepszą stabilność sieci bezprzewodowej dzięki bezprzewodowemu interfejsowi Bluetooth 4.2 (wstecznie kompatybilny z poprzednimi i przyszłymi wersjami Bluetooth). Oprócz bezprzewodowego połączenia cyfrowego obsługuje analogowe połączenie kablowe za pośrednictwem 3-pinowego złącza mini-Jack 3,5 mm. Wbudowany mikrofon zamienia ten głośnik w zestaw głośnomówiący, który umożliwia odbieranie połączeń głosowych. Bateria zapewnia do 12 godzin autonomicznego dźwięku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Platinet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Platinet.
Kup Platinet Hike PMG11
Głośnik mobilny PLATINET Hike PMG11R Czerwony | 83 zł |
Głośnik Platinet PMG11 czerwony (PMG11R) | 89 zł |
Głośnik mobilny PLATINET Hike PMG11R Czerwony | 83 zł |
PLATINET SPEAKER GŁOŚNIK HIKE BLUETOOTH 4.2 6W IPX5 RED [44481] TE | 94 zł |