Switch PLANET GS-4210-8P2S
Zdjęcia 11 |
PLANET GS-4210-8P2S |
|
Możliwe jest skonfigurowanie harmonogramu włączania i wyłączania PoE na portach, ustawiając priorytety zużycia energii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PLANET 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PLANET.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PLANET GS-4210-8P2S
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PLANET GS-4210-8P2S 8-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP | 886 zł |
Planet GS-4210-8P2S NET-WRPZ-PET-027 | 870 zł |
Switch PLANET GS-4210-8P2S, 8 portów | 933 zł |
Switch Planet GS-4210-8P2S (8x 10/100/1000Mbps) | 842 zł |
PLANET GS-4210-8P2S 8x 10/100/1000 802.3at PoE + 2 100/1000 SFP | 893 zł |
Switch Planet GS-4210-8P2S (8x 10/100/1000Mbps) | 879 zł |
Modyfikacje PLANET GS-4210-8P2S
Ceny na PLANET GS-4210-8P2S |
---|---|---|---|---|
PLANET GS-4210-8P2S | od 842 zł | 7 oferty | ||
PLANET GS-4210-16P2S | od 1 490 zł | 2 oferty | ||
PLANET GS-4210-24P2S | od 1 727 zł | 4 oferty | ||
PLANET GS-4210-48P4S | od 3 074 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →