Opona całoroczna Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110V
Wideo 6Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110V 265/50 R19 110 V 265/50 R19 110 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Verde All-Season (265/50 R19 110V) 1805000 | 1 073 zł |
Pirelli Scorpion Verde All-Season ( 265/50 R19 110V XL N0 ) 1805000 | 1 076 zł |
Pirelli Scorpion Verde All-Season ( 265/50 R19 110V XL N0 ) | 1 089 zł |
Pirelli SCORPION VERDE ALL SEASON 265/50 R19 110 V N0 SUV (rok 2022, DOT-1 | 892 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110V
Ceny na Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110V | od 892 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W | od 1 128 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →