Opona motocyklowa Pirelli Scorpion Rally STR 140/80 R17 69V
Wideo 18Zdjęcia 10 |
Pirelli Scorpion Rally STR 140/80 R17 69V 90/90 B 21 " 54 V 100/90 B 19 " 57 V 110/70 R 17 " 54 H 110/80 R 18 " 58 H 110/80 R 19 " 59 H 110/80 R 19 " 59 V 120/70 R 17 " 58 H 120/70 R 17 " 58 V 120/70 R 18 " 59 V 120/70 R 19 " 60 V 130/80 R 17 " 65 V 140/80 R 17 " 69 V 150/60 R 17 " 66 H 150/70 R 17 " 69 V 150/70 R 18 " 70 V 160/60 R 15 " 67 H 170/60 R 17 " 72 V 180/55 R 17 " 73 V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Rally STR 140/80 R17 69V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion™ Rally Str 69v Tl Trail Rear Tire Posrebrzany 140 / 80 / | 655 zł |
Pirelli Scorpion Rally STR (140/80 R17 69V) 2865500 | 650 zł |
Opona Pirelli 140/80R17 SCORPION RALLY STR 69V R - opony motocyklowe 28655 | 588 zł |
Pirelli Scorpion Rally STR ( 140/80 R17 TL 69V tylne koło, oznaczenie M+S, | 673 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Rally STR 140/80 R17 69V
Ceny na Pirelli Scorpion Rally STR 140/80 R17 69V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Rally STR 90/90 -21 54V | od 469 zł | 8 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 100/90 -19 57V | od 547 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 110/70 R17 54H | od 536 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 110/80 R18 58H | od 549 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 110/80 R19 59H | od 508 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 110/80 R19 59V | od 533 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 120/70 R17 58H | od 525 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 120/70 R17 58V | od 509 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 120/70 R18 59V | od 509 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 120/70 R19 60V | od 529 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 130/80 R17 65V | od 588 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 140/80 R17 69V | od 588 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 150/60 R17 66H | od 543 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 150/70 R17 69V | od 588 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 150/70 R18 70V | od 588 zł | 6 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 160/60 R15 67H | od 543 zł | 6 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 170/60 R17 72V | od 677 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 180/55 R17 73V | od 867 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →