Opona letnia Pirelli PZero 285/45 R21 113Y Bentley
Wideo 23Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero 285/45 R21 113Y Bentley 285/45 R21 113 Y 285/45 R21 113 Y Bentley |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero 285/45 R21 113Y Bentley
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero (285/45 R21 113Y) 4072800 | 1 994 zł |
Pirelli P Zero ( 285/45 ZR21 (113Y) XL B1 ) 4072800 | 1 982 zł |
Opona Pirelli 285/45R21 P Zero XL B1 MFS 113Y - opony terenowe 40728 | 1 719 zł |
Pirelli P Zero ( 285/45 ZR21 (113Y) XL B1 ) | 2 006 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero 285/45 R21 113Y Bentley
Ceny na Pirelli PZero 285/45 R21 113Y Bentley |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 285/45 R21 113Y | od 1 675 zł | 1 oferta | ||
Pirelli PZero 285/45 R21 113Y Bentley | od 1 719 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →