Opona letnia Pirelli PZero 285/40 R22 110Y
Wideo 23Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero 285/40 R22 110Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero 285/40 R22 110Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero PZ4 SC (285/40 R22 110Y) 2760300 | 2 527 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 285/40 ZR22 (110Y) XL L ) 2760300 | 2 522 zł |
Opona Pirelli 285/40 ZR22 P-ZERO S.C. 110Y XL L - opony terenowe 27603 | 2 239 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 285/40 ZR22 (110Y) XL L ) | 2 553 zł |
Pirelli P Zero (285/40 R22 110Y) 2744500 | 1 883 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero 285/40 R22 110Y
Ceny na Pirelli PZero 285/40 R22 110Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 285/40 R22 106Y | od 2 025 zł | 2 oferty | ||
Pirelli PZero 285/40 R22 110Y | od 1 883 zł | 5 oferty | ||
Pirelli PZero 285/40 R22 110Y Bentley | od 2 115 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero 285/40 R22 110Y Mercedes-AMG | od 1 940 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →