Opona motocyklowa Pirelli MT 16 GaraCross 120/100 -18 68M
Pirelli MT 16 GaraCross 120/100 -18 68M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli MT 16 GaraCross 120/100 -18 68M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Mt 16 Garacross 59 Nhs Off-road Tire Posrebrzany 120 / 100 / R18 9 | 369 zł |
Pirelli MT16 Garacross (120/100 R18 68N) 1418600 | 368 zł |
Pirelli MT16 Garacross ( 120/100-18 TT 68N tylne koło, NHS ) | 451 zł |
Modyfikacje Pirelli MT 16 GaraCross 120/100 -18 68M
Ceny na Pirelli MT 16 GaraCross 120/100 -18 68M |
---|---|---|---|---|
Pirelli MT 16 GaraCross 80/100 -21 51R | od 313 zł | 4 oferty | ||
Pirelli MT 16 GaraCross 110/100 -18 64M | od 323 zł | 4 oferty | ||
Pirelli MT 16 GaraCross 120/100 -18 68M | od 368 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →