Opona letnia Pirelli Cinturato P7 245/45 R18 100Y Run Flat
Wideo 13Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato P7 245/45 R18 100Y Run Flat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato P7 245/45 R18 100Y Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato P7 Run Flat (245/45 R18 100Y) 2479100 | 792 zł |
Pirelli Cinturato P7 Run Flat ( 245/45 R18 100Y XL *, MOE, runflat ) | 790 zł |
Pirelli Cinturato P7 Run Flat ( 245/45 R18 100Y XL *, MOE, runflat ) 24791 | 782 zł |
Opona Pirelli 245/45R18 P7 CINTURATO XL * MOE RFT 100Y - opony letnie 2479 | 673 zł |
Opona letnia PIRELLI CINTURATO P7 245/45R18 100Y XL R/F MOE * | 700 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Cinturato P7 245/45 R18 100Y Run Flat
Ceny na Pirelli Cinturato P7 245/45 R18 100Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 245/45 R18 96Y Run Flat BMW/Mini | od 672 zł | 6 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 245/45 R18 100W | od 609 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 245/45 R18 100Y | od 629 zł | 6 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 245/45 R18 100Y BMW/Mini | od 668 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 245/45 R18 100Y Mercedes-Benz | od 759 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 245/45 R18 100Y Run Flat | od 673 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →