Kolumny głośnikowe Pioneer VM-70
Zdjęcia 5 |
Pioneer VM-70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pioneer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pioneer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pioneer VM-70
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumna głośnikowa PIONEER DJ VM-70 Czarny (1 szt.) | 1 250 zł |
Pioneer Pioneer VM-70 Black VM-70 | 1 289 zł |
Pioneer DJ VM-70 Głośnik monitorowy pojedynczy | 1 131 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →