Soundbar Philips TAB8905
Wideo 3Zdjęcia 14 |
Philips TAB8905 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips TAB8905
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips B8905/10 Soundbar z subwooferem bezprzewodowy 312 kanałów Bluetoot | 1 976 zł |
Soundbar Philips TAB-8905/10 | 1 525 zł |
Soundbar Philips TAB8905/10 3.1.2 Wi-Fi BT AirPlay Chromecast Dolby Atmos | 1 745 zł |
Soundbar Philips TAB8905/10 | 1 534 zł |
Philips Tab8905/10 With Wireless Subwoofer Sound Bar Czarny One Size / EU | 1 758 zł |
Soundbar Philips TAB-8905/10 | 1 460 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →