Uchwyt ścienny Philips SQM3642
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Philips SQM3642 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips SQM3642
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Uchwyt TV 17-84 SQM3642 Nieregulowany do 60kg AJPHITSQM364200 | 104 zł |
Uchwyt PHILIPS do TV 37-84 cali SQM3642/00 Czarny | 100 zł |
Philips Uchwyt TV 17-84 SQM3642 Nieregulowany do 60kg 61340 | 106 zł |
Uchwyt PHILIPS do TV 37-84 cali SQM3642/00 Czarny | 100 zł |
Uchwyt do TV PHILIPS Phil-SQM3642/00 | 132 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →