Uchwyt ścienny Philips SQM3221
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Philips SQM3221 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips SQM3221
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Uchwyt ścienny do telewizora SQM3221/00 - uniwersalny - standard V | 55 zł |
Philips Uchwyt TU 17-42 SQM3221 Nieregulowany do 25kg AJPHITSQM322100 | 59 zł |
Uchwyt PHILIPS do TV 17-42 cali SQM3221/00 Czarny | 55 zł |
Philips Uchwyt TU 17-42 SQM3221 Nieregulowany do 25kg 61335 | 55 zł |
Uchwyt PHILIPS do TV 17-42 cali SQM3221/00 Czarny PHIL-SQM3221 00 | 55 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →