Końcówka do szczoteczki elektrycznej Philips Sonicare W Optimal White HX6068 (HX6068/12)
Zdjęcia 4 |
Philips Sonicare W Optimal White HX6068 6 szt.8 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Sonicare W Optimal White HX6068
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Główki szczoteczki sonicznej Philips Sonicare Original W2 Optimal White St | 146 zł |
Końcówki do szczoteczki elektrycznej PHILIPS Sonicare W2 Optimal White HX6 | 155 zł |
Philips Akcesoria Sonicare W2 Optimal White HX6068 standard | 173 zł |
Końcówki do szczoteczek Philips Sonicare HX6068/13 czarny AGDM-SZCZO-A-PHI | 159 zł |
Końcówka Philips Sonicare W2 Optimal White Standard HX6068/13 8szt. | 164 zł |
pokaż 20 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości końcówki do szczoteczki elektrycznej Philips Sonicare W Optimal White HX6068:
- Wyposażenie końcówek może się różnić w zależności od sklepu
Modyfikacje Philips Sonicare W Optimal White HX6068
Ceny na Philips Sonicare W Optimal White HX6068 |
---|---|---|---|---|
Philips Sonicare W Optimal White HX6066 | od 139 zł | 2 oferty | ||
Philips Sonicare W Optimal White HX6068 | od 89 zł | 45 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →