Końcówka do szczoteczki elektrycznej Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9052
Zdjęcia 7 |
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9052 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9052
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care Końcówka do szczoteczki 2 sztuki mode | 89 zł |
PHILIPS SONICARE Końcówki do szczoteczki PHILIPS SONICARE HX9052/17 G3 Pre | 120 zł |
Philips Akcesoria G3 Premium HX9052/33 - 2 pcs | 122 zł |
Philips Główki G3 Premium Gum Care białe HX9052/17 AHPHIPHX9052170 | 92 zł |
Końcówki do szczoteczki Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9052/33 | 90 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9052
Ceny na Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9052 |
---|---|---|---|---|
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9051 | od 47 zł | 3 oferty | ||
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9052 | od 89 zł | 33 oferty | ||
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 | od 138 zł | 34 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →