Pendrive Philips Moon 2.0 32 GB (FM32FD160B/00)
Zdjęcia 4 |
Philips Moon 2.0 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Philips Moon 2.0
Ceny na Philips Moon 2.0 |
---|---|---|---|---|
Philips Moon 2.0 16 GB | od 28 zł | 2 oferty | ||
Philips Moon 2.0 32 GB | od 37 zł | 1 oferta | ||
Philips Moon 2.0 64 GB | od 33 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →