Wkład do filtra wody Philips AWP305 (AWP305/10)
Philips AWP305 |
|
Kompatybilny z filtrem X-Guard.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips AWP305
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Wkład Zamienny do Filtra Wody Biały 50 x 50 x 100 mm AWP305/10 | 43 zł |
Wkład filtrujacy Philips X-Guard AWP305/10 biały AGDM-DZB-PHI-017 | 50 zł |
Philips Filtr wymienny X-guard 1 szt. AWP305/10 | 51 zł |
Philips X-Guard AWP305 Wkład wymienny do filtrów nakranowych On Tap | 49 zł |
Wkład filtrujący PHILIPS X-Guard AWP305-10 | 46 zł |
Wkład filtrujący PHILIPS X-Guard AWP305-10 | 46 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →