Картридж для води Philips AWP305 (AWP305/10)
Philips AWP305 |
|
Сумісний з фільтром X-Guard.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips AWP305
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Wkład Zamienny do Filtra Wody Biały 50 x 50 x 100 mm AWP305/10 | 43 zł |
Wkład filtrujacy Philips X-Guard AWP305/10 biały AGDM-DZB-PHI-017 | 50 zł |
Wkład filtrujący PHILIPS X-Guard AWP305-10 | 46 zł |
Philips Filtr wymienny X-guard 1szt. AWP305/10 | 60 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →