Telewizor Philips 75PML9008 75 "
Zdjęcia 3 |
Philips 75PML9008 75 "
Wyświetlacz:75 ", 3840x2160 px, 120 Hz, Mini LED
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 75PML9008 75 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 55PUS8508 75PML9008/12 | 18 521 zł |
PHILIPS Telewizor LED PHILIPS 75PML9008/12 75'' 4K 120Hz Ambilight Antracy | 6 599 zł |
Telewizor PHILIPS 75PML9008 75" MINILED 4K 120Hz Ambilight 3 Dolby Atmos D | 6 599 zł |
Telewizor Philips 75PML9008/12 Mini LED 75'' 4K Ultra HD Ambilight | 10 790 zł |
Telewizor PHILIPS 75″ Mini LED 75PML9008/12 | 10 797 zł |
Philips 75PML9008 75" MINILED 4K 120Hz Ambilight 3 Dolby Atmos - WYPRZEDAŻ | 6 599 zł |
Modyfikacje Philips 75PML9008
Ceny na Philips 75PML9008 |
---|---|---|---|---|
Philips 55PML9008 55 " | od 3 999 zł | 4 oferty | ||
Philips 65PML9008 65 " | od 4 638 zł | 7 oferty | ||
Philips 75PML9008 75 " | od 6 599 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →