Telewizor Philips 65OLED818 65 "
Zdjęcia 3 |
Zamknij
Menu
Philips 65OLED818 65 "
2023 rokOLED4K120 Hzsterowanie głosowesubwooferChromecast≥ 4 HDMIOLEDHDR10+Dolby VisionIMAX EnhancedP5 Perfect Pictureduża liczba głośników
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 65OLED818 65 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Telewizor PHILIPS 65OLED818/12 Czarno-grafitowyNiezależnie od tego, czy oglądasz filmy czy seriale, realistyczny obraz i pełny dźwięk tego telewizora Oled łączą się z wciąg... więcejającym efektem poświaty Ambilight, zapewniając wyjątkowe wrażenia. Ciemna metalowa rama i konstrukcja bez ramki zapewniają elegancję. MediaMarkt.plZłóż skargę | 8 799 zł |
Telewizor OLED Philips 65OLED818 65 cali 4K UHD65OLED818/12 Wspaniały. Pod każdym względem. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy czy... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 7 899 zł |
Telewizor PHILIPS 65OLED818 65" OLED 4K 120Hz Google TV Ambilight x3 DolbyNiezależnie od tego, czy oglądasz filmy czy seriale, realistyczny obraz i pełny dźwięk tego telewizora OLED łączą się z wciąg... więcejającym efektem poświaty Ambilight, zapewniając wyjątkowe wrażenia. Ciemna metalowa rama i konstrukcja bez ramki zapewniają elegancję.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 8 790 zł |
Telewizor Philips 65OLED818/12 OLED 65'' 4K Ultra HD Google TV Ambilight | 13 944 zł |
Philips 65OLED818/12 65 4K 120Hz Google TV Ambilight Dolby Vision Dolby AtAplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Spotify, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Geforce... więcejNow, Viaplay, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDZłóż skargę | 8 790 zł |
Telewizor 65" Philips 65OLED818/12 (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC Android) | 10 134 zł |
Philips 65OLED818 65" OLED 4K 120Hz Google TV Ambilight x3 - darmowy odbió | 8 790 zł |
Seria Philips OLEDPorównaj w tabeli →
od 4 621 zł
48 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 600 zł
48 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 754 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 625 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 899 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 079 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 000 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 13 999 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 999 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 392 zł
48 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 790 zł
42 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 24 453 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 500 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 12 799 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 999 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 11 000 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 399 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 490 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 5700 kl./s, OLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 600 zł
48 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 245 zł
55 ", 4K, 120 Hz, ids 4500 kl./s, OLED, HDR10+, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje Philips 65OLED818
Ceny na Philips 65OLED818 |
---|---|---|---|---|
Philips 48OLED818 48 " | od 4 621 zł | 6 oferty | ||
Philips 55OLED818 55 " | od 6 079 zł | 9 oferty | ||
Philips 65OLED818 65 " | od 7 899 zł | 7 oferty | ||
Philips 77OLED818 77 " | od 12 799 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 9 899 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 625 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 490 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 5700 kl./s, OLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 999 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 399 zł
65 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 100 zł
65 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 670 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 864 zł
65 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2