Płyn chłodniczy Petronas Paraflu UP 1L 1 l
Petronas Paraflu UP 1L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Petronas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Petronas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Petronas Paraflu UP 1L 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Paraflu UP ochrona przed zamarzaniem / puszka 1-litrowa 16811619 | 62 zł |
PETRONAS Paraflu UP 1L - koncentrat do chłodnic czerwony | 37 zł |
PARAFLU UP Czerwony koncentrat chłodniczy 1L | 37 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →