Opona letnia PAXARO Summer Comfort 185/65 R14 86T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
PAXARO Summer Comfort 185/65 R14 86T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PAXARO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PAXARO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PAXARO Summer Comfort 185/65 R14 86T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Paxaro Summer Comfort (185/65 R14 86T) 15541360000 | 386 zł |
Opony letnie 185/65R14 86T Summer Comfort Paxaro 2022 | 231 zł |
Opony letnie 185/65R14 86T Summer Comfort Paxaro 2021 | 225 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →