Music Center Panasonic SC-UX102
Zdjęcia 7 |
Panasonic SC-UX102
Rodzaj:wieża
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:300 W
Impedancja:4 om
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, CD
Wymiary kolumny:308x181x165 mm
Centralny blok:132x250x227 mm
Waga:5.7 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Panasonic SC-UX102
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic SC-UX102E-K System stereo mini 300 W 2-drożny głośnik 13 cm idea | 853 zł |
Panasonic SC-UX102 zestaw Power Audio (300W, 13cm głośnik niskotonowy, Blu | 780 zł |
Wieża PANASONIC SC-UX102 | 780 zł |
Wieża PANASONIC SC-UX102 SCUX102UX102 | 780 zł |
Panasonic SC-UX102 Wieża stereo MP3 USB FM DAB+ BT | 849 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →