Panasonic RB-HF520BGE (RB-HF520BE-K)
Zdjęcia 6 |
Panasonic RB-HF520BGE |
|
Trwałe, nauszne, zamknięte słuchawki bezprzewodowe z systemem Extra Bass (XBS), składaną konstrukcją, wbudowanym mikrofonem i przewodem. Mają skromną wagę (205g) i doskonałą autonomię (do 50 godzin przy 50% głośności), co czyni je wygodną opcją do codziennego użytku. Po złożeniu (składanie odbywa się za pomocą mechanizmu obracającego się misek) bez problemu mieszczą się w małej torebce lub plecaku.
Sprężysty pałąk z delikatnym wykończeniem ze sztucznej skóry i miękkie poduszki nauszne zapewniają bezpieczne dopasowanie. Są pozycjonowane jako produkt średniej kategorii cenowej, skierowany do szerokiego grona użytkowników, którzy preferują niezawodną markową akustykę osobistą z wyraźnym akcentem basowym. Do bezprzewodowego połączenia słuchawek Panasonic RB-HF520BGE z cyfrowym źródłem dźwięku wykorzystywany jest interfejs Bluetooth 5.0, który zapewnia stabilne połączenie na odległość do 10 m. Dzięki obecności połączenia kablowego są w stanie pracować ze źródłami analogowymi. Wysokiej jakości przetworniki dynamiczne z 40-milimetrową membraną i magnesami neodymowymi tworzą energetyczne brzmienie, idealne do nowoczesnej muzyki rozrywkowej i elektronicznej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic RB-HF520BGE
Wszystkie ceny 14 →Panasonic RB-HF520BE-K Bezprzewodowe Słuchawki Wokółuszne Czarny Przetworn | 179 zł |
PANASONIC Słuchawki bezprzewodowe PANASONIC RB-HF520BE-K Czarny | 180 zł |
Panasonic RB-HF520 bezprzewodowe nauszne słuchawki Bluetooth (potężny bas | 179 zł |
Nauszne Panasonic RB-HF520 Czarne SL-PAN-0013 | 179 zł |
Słuchawki nauszne PANASONIC RB-HF520BE-K Czarny | 179 zł |