Pielucha Pampers Premium Care 6 / 38 pcs
Zdjęcia 5 |
Pampers Premium Care 6 / 38 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pampers 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pampers.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pampers Premium Care 6 / 38 pcs
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pampers - Premium Care Pieluchy rozmiar 6Pampers Premium Care to najwyższej jakości pieluchy w rozmiarze 6, zapewniające wygodę i ochronę dla Twojego dziecka. Zakupy.Auchan.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 73 zł |
Pampers Pampers Pieluchy Extra Large 6 Premium Care (13+ kg) 38 szt.Jedwabista miękkość dla 5-gwiazdkowej ochrony skóry. Nowe Pampers Premium Care to nasze najlepsze pieluchy z 5-gwiazdkową och... więcejroną skóry, jedwabiście miękkie wewnątrz i na zewnątrz. To pierwsze i jedyne pieluszki z chłonnymi kanalikami. Skóra dziecka jest sucha aż do 12 godzin. Zapewnij swojemu... Bee.plZłóż skargę | 65 zł |
PAMPERS PREMIUM CARE, ROZMIAR 6, 38 PIELUSZKI Pampers Premium Care, Rozmiar 6, 38 Pieluszki , Najdelikatniejs Erli.plZłóż skargę | 58 zł |
Pampers Premium Care, rozmiar 6, 38 sztuk, 13kg+Pampers
Najlepszy komfort i ochrona wrażliwej skóry dziecka od Pampers. Zbyt długi kontakt z mocze... więcejm i zawartością pieluszki może wpłynąć na stan wrażliwej skóry Twojego dziecka, powodując uczucie dyskomfortu lub niepokój. Pieluszki Pampers Premium Care zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić dziecku wyjątkową miękkość i najdelikatniejs Carrefour.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 65 zł |
Pieluszki Pampers Premium Care 6, 13+ kg, 38 szt. | 70 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Pampers Premium CarePorównaj w tabeli →
od 150 zł
pieluchy, unisex, 200 szt., waga dziecka: od 6 kg, do 10 kg, rozmiar: 3
od 150 zł
pieluchy, unisex, 148 szt., waga dziecka: od 11 kg, do 16 kg, rozmiar: 5
od 106 zł
majtki, unisex, 52 szt., waga dziecka: od 12 kg, do 17 kg, rozmiar: 5
od 20 zł
pieluchy, unisex, 26 szt., waga dziecka: od 2 kg, do 5 kg, rozmiar: 1
od 20 zł
pieluchy, unisex, 23 szt., waga dziecka: od 4 kg, do 8 kg, rozmiar: 2
od 50 zł
majtki, unisex, 27 szt., waga dziecka: od 17 kg, do 25 kg, rozmiar: 7
od 50 zł
majtki, unisex, 38 szt., waga dziecka: od 9 kg, do 15 kg, rozmiar: 4
od 50 zł
majtki, unisex, 31 szt., waga dziecka: od 15 kg, do 25 kg, rozmiar: 6
od 50 zł
pieluchy, unisex, 52 szt., waga dziecka: od 8 kg, do 14 kg, rozmiar: 4
od 65 zł
pieluchy, unisex, 72 szt., waga dziecka: od 2 kg, do 5 kg, rozmiar: 1
od 150 zł
pieluchy, unisex, 174 szt., waga dziecka: od 9 kg, do 14 kg, rozmiar: 4
od 50 zł
majtki, unisex, 20 szt., waga dziecka: od 12 kg, do 18 kg, rozmiar: 5
od 150 zł
pieluchy, unisex, 204 szt., waga dziecka: od 6 kg, do 10 kg, rozmiar: 3
od 163 zł
pieluchy, unisex, 224 szt., waga dziecka: od 4 kg, do 8 kg, rozmiar: 2
od 50 zł
majtki, unisex, 28 szt., waga dziecka: od 6 kg, do 11 kg, rozmiar: 3
od 65 zł
pieluchy, unisex, 58 szt., waga dziecka: od 11 kg, do 16 kg, rozmiar: 5
od 60 zł
pieluchy, unisex, 80 szt., waga dziecka: od 3 kg, do 6 kg, rozmiar: 2
od 65 zł
pieluchy, unisex, 68 szt., waga dziecka: od 9 kg, do 14 kg, rozmiar: 4
od 65 zł
pieluchy, unisex, 78 szt., waga dziecka: od 6 kg, do 10 kg, rozmiar: 3
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 63 zł
pieluchy, unisex, 44 szt., waga dziecka: od 13 kg, do 18 kg, rozmiar: 6
od 65 zł
pieluchy, unisex, 27 szt., waga dziecka: od 16 kg, do 30 kg, rozmiar: 6
od 64 zł
pieluchy, unisex, 44 szt., waga dziecka: od 16 kg, do 30 kg, rozmiar: 6
od 78 zł
pieluchy, unisex, 38 szt., waga dziecka: od 16 kg, do 26 kg, rozmiar: 6
od 47 zł
pieluchy, unisex, 28 szt., waga dziecka: od 15 kg, do 30 kg, rozmiar: 6
od 95 zł
pieluchy, unisex, 36 szt., waga dziecka: od 12 kg, do 24 kg, rozmiar: 6
od 37 zł
pieluchy, unisex, 38 szt., waga dziecka: od 16 kg, do 25 kg, rozmiar: 6