Pielucha Pampers Premium Care 5 / 88 pcs
Zdjęcia 5 |
Pampers Premium Care 5 / 88 pcs |
|
Pieluchy należą do serii premium marki Pampers i są pozycjonowane jako wysokiej jakości jednorazowe produkty higieniczne, które chronią delikatną skórę dziecka przed podrażnieniami i innymi negatywnymi zjawiskami. Dostępna w dużym pudełku po 88 szt., ta opcja pakowania pozwala zaoszczędzić pieniądze na sztukę. Pieluszki Pampers Premium Care 5/88 szt. mają uniwersalny kształt pasujący zarówno do dziewczynek, jak i chłopców.
Wskazane jest, aby kupować je dla niemowląt, których waga mieści się w zakresie 11 - 25 kg. Warstwa chłonna i chłonna przyczynia się do równomiernego rozprowadzania wilgoci, a przemyślana konstrukcja z wysokim pasem ma na celu wyeliminowanie przecieków. Kolejną cechą takich produktów jest wskaźnik wilgotności, który w miarę wypełniania zmienia kolor i sugeruje, że nadszedł czas na wymianę. Oprócz tradycyjnego kształtu (pieluchy), rodziców, którzy potrzebują tej samej linii i tego samego rozmiaru, może zainteresować się wariantem Spodnie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pampers 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pampers.
Modyfikacje Pampers Premium Care 5 / 88 pcs
Ceny na Pampers Premium Care 5 / 88 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Premium Care 5 / 44 pcs | od 56 zł | 12 oferty | ||
Pampers Premium Care 5 / 58 pcs | od 65 zł | 4 oferty | ||
Pampers Premium Care 5 / 88 pcs | od 120 zł | 3 oferty | ||
Pampers Premium Care 5 / 136 pcs | od 166 zł | 1 oferta | ||
Pampers Premium Care 5 / 148 pcs | od 150 zł | 6 oferty |