Pielucha Pampers Premium Care 1 / 72 pcs
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Pampers Premium Care 1 / 72 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pampers 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pampers.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pampers Premium Care 1 / 72 pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pampers - Pieluchy Premium Care 1 waga 2-5 kg jednorazowe | 67 zł |
Pampers Pampers Pieluszki Premium Care 1 (2-5 kg) 72 szt. | 65 zł |
Pampers Premium Care Size 1 pieluchy jednorazowe 2-5 kg 72 szt. | 115 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pampers Premium Care 1 / 72 pcs
Ceny na Pampers Premium Care 1 / 72 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Premium Care 1 / 26 pcs | od 20 zł | 11 oferty | ||
Pampers Premium Care 1 / 72 pcs | od 65 zł | 3 oferty | ||
Pampers Premium Care 1 / 78 pcs | od 60 zł | 2 oferty | ||
Pampers Premium Care 1 / 88 pcs | od 60 zł | 1 oferta | ||
Pampers Premium Care 1 / 156 pcs | od 130 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →