Kamera Wi-Fi Overmax Camspot 4.0 PTZ
Zdjęcia 13 |
Overmax Camspot 4.0 PTZ |
|
Kąt widzenia 85°
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Zasilanie po skrętce: Power over Ethernet EssentialsKluczowe informacje o Power over Ethernet do punktów końcowych sieci
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Overmax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Overmax.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Overmax Camspot 4.0 PTZ
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OVERMAX CAMSPOT 40 PTZ Kamera zewnętrzna FullHD Tryb Nocny 40 m WLAN Kamer | 139 zł |
Kamera OVERMAX Camspot 4.0 PTZ | 160 zł |
OBROTOWA KAMERA ZEWNĘTRZNA WIFI IP ZOOM FULL HD 2Mpx MONITORING Overmax | 147 zł |
Kamera OVERMAX Camspot 4.0 PTZ OV-CAMSPOT 4.0 PTZ | 144 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →