Torba termiczna Outwell Coolbag Albatross M (590154)
Zdjęcia 5 |
Outwell Coolbag Albatross M 8 l12 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Outwell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Outwell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Outwell Coolbag Albatross M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Outwell Albatross M torba termiczna 8 l Szary 590154 | 189 zł |
Outwell Torba termoizolacyjna Outwell Albatross M - blue | 149 zł |
Outwell, Torba termoizolacyjna, Albatross M blue, szary, 8l | 189 zł |
Torba termoizolacyjna Outwell Albatross M - blue | 189 zł |
Outwell Albatross M 8l Soft Portable Cooler Szary | 175 zł |
Modyfikacje Outwell Coolbag Albatross M
Ceny na Outwell Coolbag Albatross M |
---|---|---|---|---|
Outwell Coolbag Albatross M | od 149 zł | 6 oferty | ||
Outwell Coolbag Albatross L | od 135 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →