Cytrulina OstroVit 100% Citrulline 210 g
OstroVit 100% Citrulline 210 g |
|
Jednoskładnikowy suplement diety firmy OstroVit to aminokwas cytrulina w formie jabłczanu, który można zaliczyć do średniej półki cenowej. Chociaż ten związek organiczny nie bierze bezpośredniego udziału w syntezie białek, nadal jest szeroko stosowany w kulturystyce i sportach siłowych, gdyż zwiększa wytrzymałość, poprawia krążenie krwi i pomaga w regeneracji organizmu po ciężkim treningu.
Dodatkowo aminokwas ten pozytywnie wpływa na erekcję mężczyzn. OstroVit Citrulline 100% Citrulline 210 g oferowany jest w postaci proszku: czysty bez żadnych dodatkowych dodatków, aromatów czy substancji słodzących. Zaleca się przyjmowanie 3 gramów odżywki sportowej (połowa miarki dołączonej do zestawu) mieszając produkt z wodą lub innym napojem. Warto stosować odżywkę sportową w dni treningowe 30 minut przed ich rozpoczęciem. Z zastrzeżeniem takich zaleceń, 210-gramowy słoik powinien wystarczyć na 70 przyjęć.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OstroVit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OstroVit.
Kup OstroVit 100% Citrulline 210 g
Wszystkie ceny 7 →OstroVit Supreme Pure Cytrulina 210 g | 65 zł |
Ostrovit 100 Citrulline 210G | 45 zł |
OSTROVIT, Citrulline, 210 g | 44 zł |
100 Citrulline 210G | 45 zł |
OSTROVIT, CITRULLINE, cytryna, 210 g | 40 zł |
OSTROVIT, CITRULLINE, pomarańcza, 210 g | 40 zł |
OstroVit Cytrulina 210 g o smaku żurawinowym | 61 zł |