Plecak Osprey Transporter Flap
Wideo 3Zdjęcia 11 |
Osprey Transporter Flap |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Transporter Flap
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Uniseks plecak transportowy dla dorosłych 10003670 | 324 zł |
Osprey Transporter Flap 20l Backpack Czarny | 398 zł |
Osprey Europe Uniseks Klapa Transportera 10003318 Plecak Czarny 20 Litrów | 389 zł |
Osprey Transporter Flap Unisex Lifestyle Pack 10002789 | 547 zł |
Osprey Transporter Flap Unisex Travel Pack O/S 10002130 | 900 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →