Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B Pro 750 Cross Action
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Oral-B Pro 750 Cross Action |
|
Wysokiej jakości ładowalna szczoteczka do zębów do codziennego użytku z technologią szczotkowania 3D. Jest to jeden z modeli popularnej serii Oral-B Professional Care, pozycjonowanej przez producenta jako produkt ze średniej półki cenowej. Markowa technologia zapewnia połączenie dwóch rodzajów aktywnego ruchu głowy. Napęd elektryczny wytwarza ruchy posuwisto-zwrotne o częstotliwości 147 Hz oraz ruchy pulsacyjne (posuwisto-zwrotne) o częstotliwości 333 Hz.
Kompletna, wymienna główka szczoteczki Oral-B Cross Action wyposażona jest we włosie umieszczone pod kątem 16° do płaszczyzny podstawy. Dzięki takiemu nachyleniu włosie wnika znacznie głębiej niż normalne, pionowe włosie i usuwa płytkę nazębną, której nie można usunąć za pomocą konwencjonalnych szczoteczek ręcznych lub oszczędnych. Elektryczna szczoteczka do zębów Braun Oral-B Pro 750 Cross Action jest wykonana w odpornej na wilgoć obudowie z gumowaną rączką, która nie wyślizgnie się z dłoni podczas zabiegu. Wyposażony we wbudowany 2-minutowy timer, który co 30 sekund przypomina użytkownikowi o przejściu do następnej ćwiartki jamy ustnej. W przypadku zbyt dużego nacisku na zęby szczoteczka automatycznie wyłącza ruchy pulsacyjne, sygnalizując konieczność przestrzegania zasad szczotkowania. Wbudowany akumulator jest w stanie zapewnić do 40 minut aktywnej pracy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oral-B 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oral-B.
Kup Oral-B Pro 750 Cross Action
Wszystkie ceny 16 →Szczoteczka rotacyjna ORAL-B Pro 750 Cross Action | 220 zł |
Oral-B Szczoteczka elektryczna + dodatkowe etui podróżne Szczoteczki elekt | 201 zł |
SZCZOTECZKA ORAL-B PRO 750 BLACK EDITION CROSS | 267 zł |
Szczoteczka rotacyjna ORAL-B Pro 750 Cross Action | 220 zł |
Szczoteczka Oral-B Pro 750 Różowa | 167 zł |