Odżywka białkowa Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 3.6 kg
Wideo 14Zdjęcia 6 | Produkt jest niedostępny 474 zł złożony; koncentrat; izolowane białko; hydrolizat; Typ: serwatkowe; Forma dawkowania: proszek; Opakowanie: słoik; Waga: 3630; Liczba dawek (szt.): 123; Dawka (g): 29.4; Ilość białka w dawce: 24; Kalorijność dawki (kcal): 120; Kraj pochodzenia marki: USA; Produkt roku: Bodybuilding.com |
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 3.63 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum Nutrition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum Nutrition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey
Ceny na Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey |
---|---|---|---|---|
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 0.5 kg | od 61 zł | 10 oferty | ||
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 0.9 kg | od 110 zł | 47 oferty | ||
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 2.3 kg | od 199 zł | 61 oferta | ||
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 4.5 kg | od 466 zł | 5 oferty |