Nóż turystyczny OPINEL 7 VRI
Zdjęcia 11 |
OPINEL 7 VRI |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OPINEL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OPINEL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup OPINEL 7 VRI
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Składany nóż kieszonkowy z drewna bukowego Opinel - 693 - stal nierdzewna | 64 zł |
Nóż Opinel 7 inox buk (000693) | 41 zł |
Nóż składany z rzemykiem Opinel Colorama N°07 - orange | 60 zł |
Opinel - Nóż N°7 VRI - Inox | 45 zł |
Nóż składany z rzemykiem Opinel Colorama N°07 - orange | 49 zł |
Opinel Inox nóż dla dorosłych blister 2540709 nr 07 | 50 zł |
Nóż Składany Opinel No 07 Inox blister | 52 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model nr 7 VRN - głownia ze stali węglowej XC90.
- Model nr 7 VRI - głownia ze stali nierdzewnej Sandvik 12C27.
PolecamyPorównaj w tabeli →