Похідний ніж OPINEL 7 VRI
Фото 11 |
OPINEL 7 VRI |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPINEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPINEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPINEL 7 VRI
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Składany nóż kieszonkowy z drewna bukowego Opinel - 693 - stal nierdzewna | 64 zł |
Nóż Opinel 7 inox buk (000693) | 41 zł |
Nóż składany z rzemykiem Opinel Colorama N°07 - orange | 60 zł |
Opinel - Nóż N°7 VRI - Inox | 45 zł |
Nóż składany z rzemykiem Opinel Colorama N°07 - orange | 49 zł |
Opinel Inox nóż dla dorosłych blister 2540709 nr 07 | 50 zł |
Nóż Składany Opinel No 07 Inox blister | 52 zł |
Модифікації моделі:
- Модель №7 VRN – клинок з вуглецевої сталі XC90.
- Модель №7 VRI – клинок з нержавіючої сталі Sandvik 12C27.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →