Dyktafon Olympus WS-852 (V415121SE000)
Wideo 10Zdjęcia 8 |
Olympus WS-852 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Kup Olympus WS-852
Dyktafon OLYMPUS WS-852 Srebrny | 300 zł |
Dyktafon OLYMPUS WS-852 Srebrny V415121SE000 | 300 zł |
Dyktafon OLYMPUS WS-852 + Mikrofon OLYMPUS ME-52W | 400 zł |
Dyktafon OLYMPUS WS-852 + Mikrofon OLYMPUS ME-52W | 400 zł |
Wysokiej jakości i niedrogi rejestrator
Olympus WS-852 to wysokiej jakości i niedrogi rejestrator, który dobrze pasuje do spisu profesjonalnych dziennikarzy, policjantów i oczywiście każdego, kto zbiera informacje do użytku osobistego, takie jak wykłady i szkolenia. Istniejący podwójny mikrofon z kątem przechwytywania 90 stopni dobrze nagrywa nawet ciche dźwięki, ale ostateczna jakość nagrywania jest daleka od najlepszych modeli, takich jak Zoom H6. Jednak ich cena jest czasami inna. Dlatego też muzycy przydadzą się bardziej, gdy wymagane jest przeniesienie znaczenia, a nie niuansów dźwięku. To znaczy szybko nucić lub zagrać jakąś melodię na gitarze, aż pomysł wyleciał mi z głowy. Jeśli nie jesteś ściśle określony częstotliwością dźwięku i głębią bitową, WS-852 może być świetnym połączeniem dyktafonu i rejestratora polowego.
Inteligentny system nagrywania
Główną cechą Olympus WS-852 jest inteligentny system nagrywania, rodzaj autopoziomowania, który niweluje dużą różnicę w głośności źródeł. Mówiąc najprościej, krzyk będzie słyszalny jako normalna rozmowa, a szept, wręcz przeciwnie, stanie się głośniejszy. W ten sposób poprawia się komfort odsłuchu i mniej kłopotów z wyrównywaniem i kompresją nagranych plików. I nie tylko ona. Na przykład bardzo nam się spodobał stojak, z którym urządzenie można zamontować na stole w pozycji skierowanej w stronę rozmówców (mówcy). Każdy dyktafon miałby jeden.
Menu „Dual” z prostymi i profesjonalnymi ustawieniami
Kolejnym plusem jest tak zwane dwuwarstwowe menu. Na początek dostępny jest „tryb prosty”, który zapewnia dostęp do najpopularniejszych funkcji, a „złożony” pozwala dostroić pracę gadżetu, aż do czułości mikrofonu. Pierwszy tryb przeznaczony jest dla początkujących użytkowników, drugi dla profesjonalistów. Na tle tego wszystkiego denerwowało tylko niewygodne połączenie; zamiast zwykłego kabla chłopaki z Olympusa zrobili wysuwany port USB, który należy podłączyć bezpośrednio do komputera, co nie jest zbyt wygodne. Lub użyj przedłużacza z adapterem.