Aparat fotograficzny Olympus OM-1 body
Wideo 46Zdjęcia 12 |
Olympus OM-1 body
12-40 mmbody
E, PEN-F, OM (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:4/3" (17.3х13 mm), 20 MPix
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:5184x3888 px
Zakres ISO:80-25600
Zdjęcia seryjne:15 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Brak wbudowanej lampy błyskowej.
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów OlympusW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Olympus
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne OM-1 body
|
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów OlympusW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Olympus
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olympus OM-1 body
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aparat OLYMPUS OM-1 Body Czarny | 9 990 zł |
OM System OM-1 body (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 7 899 zł |
Aparat OLYMPUS OM-1 Body Czarny V210010BE000 | 9 990 zł |
Bezlusterkowiec OM SYSTEM OM-1 (body) - 550zł rabatu + Gratis akumulator o | 8 790 zł |
Aparat OM SYSTEM OM-1 body | 8 965 zł |
OM System OM-1 body (czarny) » torba PREMIUM OM System za 1zł « karta prez | 8 849 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Olympus OM-1
Ceny na Olympus OM-1 |
---|---|---|---|---|
Olympus OM-1 kit 12-40 | od 10 839 zł | 3 oferty | ||
Olympus OM-1 body | od 7 899 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →