Latarka Olight Javelot Pro
Wideo 14Zdjęcia 6 |
Olight Javelot Pro |
|
Latarka dalekiego zasięgu i mocna. Nadaje się do polowań i poszukiwań. Wytrzymuje odrzut z gładkolufem kal. 12 lub do .300 Win Mag.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olight 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olight.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olight Javelot Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OLight Javelot Pro 2 latarka LED zasilana akumulatorem 2500 lm 288 h 423 g | 942 zł |
Olight - Latarka akumulatorowa LED taktyczna Javelot Pro 2 - 2500 lumenów | 902 zł |
Flashlight Olight Javelot Pro 2 KIT | 1 265 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →