Kosiarka Oleo-Mac G 48TKE Allroad Plus 4
Zdjęcia 5 |
Oleo-Mac G 48TKE Allroad Plus 4
Silnik:benzynowy
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:46 cm
Wysokość koszenia:od 28 mm, do 75 mm
Pojemnik na trawę:70 l
Waga:36 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne G 48TKE Allroad Plus 4
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oleo-Mac 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oleo-Mac.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oleo-Mac G 48TKE Allroad Plus 4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kosiarka spalinowa z napędem OLEO-MAC G 48 TKE ALLROAD4 | 2 729 zł |
Oleo Mac G 48 Tk Allroad 4 Kosiarka Spalinowa Do Trawy Z Napędem 2000M2 Kl | 2 479 zł |
OLEO-MAC G 48 TKE ALLROAD 4 KOSIARKA SPALINOWA DO TRAWY Z NAPĘDEM Z ROZRUS | 2 729 zł |
Oleo-Mac G 48 Tke Allroad 4 Kosiarka Spalinowa Do Trawy Z Napędem Z Rozrus | 2 729 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →