Mikser Novis Pro 880L 6612.06 zielony
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Novis Pro 880L 6612.06 |
|
Automatycznie dostosowuje swoje ustawienia do wybranego kontenera dzięki technologii SmartAdapt
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Novis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Novis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Novis Pro 880L 6612.06 zielony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender kielichowy NOVIS Pro 880L Zielony | 3 183 zł |
NOVIS Blender kielichowy wysokoobrotowy 23x23x35cm | 2 872 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Novis Pro 880L 6612.06
Ceny na Novis Pro 880L 6612.06 |
---|---|---|---|---|
Novis Pro 880L 6612.09 beżowy | od 2 872 zł | 4 oferty | ||
Novis Pro 880L 6612.01 biały | od 2 030 zł | 5 oferty | ||
Novis Pro 880L 6612.34 czarny | od 2 017 zł | 5 oferty | ||
Novis Pro 880L 6612.03 czarny | od 2 872 zł | 4 oferty | ||
Novis Pro 880L 6612.02 czerwony | od 2 872 zł | 4 oferty | ||
Novis Pro 880L 6612.31 turkusowy | od 3 350 zł | 3 oferty | ||
Novis Pro 880L 6612.06 zielony | od 2 872 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →