Opona zimowa Nokian WR Snowproof 195/60 R15 88T
Wideo 3Zdjęcia 27 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian WR Snowproof 195/60 R15 88T 195/60 R15 88 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian WR Snowproof 195/60 R15 88T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian WR Snowproof ( 195/60 R15 88T ) T430977 | 392 zł |
Nokian WR Snowproof (195/60 R15 88T) T430977 | 353 zł |
Nokian WR Snowproof ( 195/60 R15 88T ) | 397 zł |
Opona Nokian 195/60R15 WR Snowproof 88T - opony zimowe T430977 | 377 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nokian WR Snowproof 195/60 R15 88T
Ceny na Nokian WR Snowproof 195/60 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Nokian WR Snowproof 195/60 R15 88T | od 353 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →