Opona zimowa Nokian Nordman RS2 225/50 R17 98R
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Nordman RS2 225/50 R17 98R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Nordman RS2 225/50 R17 98R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Nordman RS2 (225/50 R17 98R) T429927 | 759 zł |
Nokian Nordman RS2 ( 225/50 R17 98R XL, Nordic compound ) T429927 | 860 zł |
Nokian Nordman RS2 ( 225/50 R17 98R XL, Nordic compound ) | 900 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →