Hulajnoga elektryczna Ninebot KickScooter P65I (AA.00.0012.72)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Ninebot KickScooter P65I |
|
Hulajnoga elektryczna marki Ninebot to zaawansowany miejski transport osobisty, który jest gotowy do zaoferowania solidnego zasięgu bez ładowania. Zastosowano tu więc akumulator o pojemności 12 Ah, który po procesie ładowania trwającym 4 godziny pozwala na pokonanie dystansu do 65 km. Model wyposażony jest w deskę rozdzielczą informacyjną z wyświetlaczem i obsługuje połączenie ze smartfonem w celu dodatkowych ustawień, kontroli statystyk podróży itp.
Hulajnoga elektryczna Ninebot KickScooter P65I jest napędzana silnikiem o mocy 500 W, który może osiągnąć maksymalną moc 980 W. Pozwala na jazdę po wzniesieniu o kącie wznoszenia 22 stopnie, a także zapewnia 4 tryby prędkości, w tym piechotę, ekonomiczny i wyścigowy (maksymalna prędkość 20 km/h). Do zalet pojazdu należą również 10,5-calowe koła z samonaprawiającymi się oponami z żelową warstwą wewnętrzną, która uszczelnia miejsce przebicia.
Wśród innych cech modelu warto podkreślić składaną konstrukcję, gotowość do obciążenia 120 kg (przy masie własnej 27,5 kg) oraz przemyślany system bezpieczeństwa. Ten ostatni obejmuje zarówno specjalne reflektory E-MARK, jak i kierunkowskazy i światło hamowania. Warto również wspomnieć o inteligentnej ochronie baterii, która zapobiega przeładowaniu lub działaniu siły wyższej, a także o obecności portu USB do zasilania smartfona.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ninebot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ninebot.
Kup Ninebot KickScooter P65I
Wszystkie ceny 11 →Hulajnoga Segway Ninebot KickScooter P65I GDZ-HUL-EL-SGWY-016 | 4 350 zł |
Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter P65I Czarny | 3 899 zł |
Segway KickScooter P65I 980W 65km 10,5" Czarny | 4 189 zł |
Hulajnoga elektryczna Segway P65I | 6 412 zł |