Hulajnoga elektryczna Ninebot eKickScooter C2 (AA.10.04.01.0013)
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Ninebot eKickScooter C2 |
|
Hulajnoga dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Wielokolorowe oświetlenie pokładu (256 kolorów). 7-calowe puste opony. Kierownica z gumy termoplastycznej (TPR).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ninebot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ninebot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ninebot eKickScooter C2
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Segway Ninebot Kickscooter C2 E (16 km/h) | 1 195 zł |
Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot C2 AA.10.04.01.0013 | 1 299 zł |
Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot Kickscooter C2 Czarno-pomarańczowy | 1 000 zł |
Hulajnoga elektryczna Segway C2 E | 999 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →