Opona letnia Nexen Roadian CT8 225/70 R15C 112T
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Roadian CT8 225/70 R15C 112T 225/70 R15 112 R 225/70 R15 112 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Roadian CT8 225/70 R15C 112T
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Roadian CT8 (225/70 R15 112/110T) 13786NXC | 516 zł |
Nexen Roadian CT8 ( 225/70 R15C 112/110T 8PR ) | 471 zł |
Nexen Roadian CT8 ( 225/70 R15C 112/110T 8PR ) 13786NXC | 570 zł |
Opona Nexen 225/70R15 ROADIAN CT8 112/110T - opony dostawcze 17275 | 416 zł |
Opona letnia NEXEN ROADIAN CT8 225/70R15 112/110T | 402 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Roadian CT8 225/70 R15C 112T
Ceny na Nexen Roadian CT8 225/70 R15C 112T |
---|---|---|---|---|
Nexen Roadian CT8 225/70 R15C 112R | od 512 zł | 3 oferty | ||
Nexen Roadian CT8 225/70 R15C 112T | od 402 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →