Opona letnia Nexen N`Fera Sport SU2 235/45 R18 98Y
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen N`Fera Sport SU2 235/45 R18 98Y 235/45 R18 98 W 235/45 R18 98 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen N`Fera Sport SU2 235/45 R18 98Y
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Padangos N-fera Sport 98 Y XL C A B 71dB 16664NX | 580 zł |
Nexen N Fera Sport (235/45 R18 98Y) 16664NX | 487 zł |
Opona Nexen 235/45R18 NFERA SPORT 98Y XL - opony letnie 16664 | 436 zł |
Nexen N Fera Sport ( 235/45 ZR18 98Y XL 4PR RPB ) 16664NX | 497 zł |
Nexen N Fera Sport ( 235/45 ZR18 98Y XL 4PR RPB ) | 503 zł |
Opona letnia NEXEN N'FERA SPORT 235/45R18 98Y XL | 466 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen N`Fera Sport SU2 235/45 R18 98Y
Ceny na Nexen N`Fera Sport SU2 235/45 R18 98Y |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera Sport SU2 235/45 R18 98W | od 449 zł | 5 oferty | ||
Nexen N`Fera Sport SU2 235/45 R18 98Y | od 436 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →