Stacja zasilania Newell Samra 500 (NL3575)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Newell Samra 500 |
|
Li-Ion czy LiFePO4: co jest lepsze do stacji zasilania i zasilacza UPS?Przyjrzyjmy się mocnym i słabym stronom akumulatorów litowych stosowanych w stacjach zasilania i zasilaczach UPS
Autonomiczne zasilanie: czym są przenośne stacje zasilania?Przyjazne dla środowiska źródła energii do domu i podróży
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Newell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Newell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Newell Samra 500
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Newell Samra 500 532Wh | 1 239 zł |
Newell Samra 532 Wh | 1 295 zł |
Turystyczna stacja zasilania Power Station Newell Samra 500 | 1 859 zł |
Newell Przenośna stacja zasilania Samara 500 | 1 299 zł |
Newell Samra 500 532Wh | 1 259 zł |
Stacja zasilania Power Station Newell Samra 500 | 2 499 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →