Stacja zasilania Newell Pearl (NL3340)
Zdjęcia 11 |
Newell Pearl USB typu C 60 Wszybkie ładowanie USB |
|
Li-Ion czy LiFePO4: co jest lepsze do stacji zasilania i zasilacza UPS?Przyjrzyjmy się mocnym i słabym stronom akumulatorów litowych stosowanych w stacjach zasilania i zasilaczach UPS
Autonomiczne zasilanie: czym są przenośne stacje zasilania?Przyjazne dla środowiska źródła energii do domu i podróży
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Newell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Newell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Newell Pearl
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Power Station Newell Pearl AC 283 Wh PD 60 W ELE-STA-NWLL-003 | 619 zł |
Stacja zasilania NEWELL Pearl AC 283Wh | 681 zł |
Newell Przenośna stacja zasilania Pearl AC 283 Wh PD 60 W | 619 zł |
Stacja zasilania NEWELL Pearl AC 283Wh | 681 zł |
Newell Pearl D300 283Wh PD 60W | 599 zł |
Newell Pearl D300 283Wh PD 60W | 669 zł |
Stacja zasilania NEWELL Pearl AC 283Wh NL3340 | 675 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →