Switch NETGEAR M4300-52G-PoE+ 480W (GSM4352PA)
Zdjęcia 4 |
NETGEAR M4300-52G-PoE+ 480W 24 GE / 2 10GE / 2 SFP+24 GE / 2 10GE / 2 SFP+, PoE 480 W 48 GE / 2 10GE / 2 SFP+48 GE / 2 10GE / 2 SFP+, PoE 480 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR M4300-52G-PoE+ 480W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Netgear Przełącznik Switch GSM4352PA 48xGE(48xPoE+) 2x10GE 2xSFP+ NUNTGSZ4 | 12 880 zł |
Netgear Przełącznik Switch GSM4352PA 48xGE(48xPoE+) 2x10GE 2xSFP+ 38529 | 12 880 zł |
NETGEAR M4300-52G-PoE+ 550W PSU switch zarządzalny GSM4352PA-100NES | 12 992 zł |
Switch Netgear GSM4352PA-100NES 48x 10/100/1000 | 2x10/100/1000/10000 2x S | 12 429 zł |
Netgear Gsm4352pa-100nes Switch Czarny KILNGESWI0013 | 14 947 zł |
Modyfikacje NETGEAR M4300-52G-PoE+ 480W
Ceny na NETGEAR M4300-52G-PoE+ 480W |
---|---|---|---|---|
NETGEAR M4300-28G | od 6 113 zł | 13 oferty | ||
NETGEAR M4300-28G PoE+ 480W | od 9 245 zł | 6 oferty | ||
NETGEAR M4300-52G | od 9 830 zł | 13 oferty | ||
NETGEAR M4300-52G-PoE+ 480W | od 12 429 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →