Switch HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+ (JL256A)
HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+ 24 GE / 4 SFP+24 GE / 4 SFP+, PoE 370 W 48 GE / 4 SFP+48 GE / 4 SFP+, PoE 370 W 48 GE / 4 SFP+, PoE 740 W |
|
Obsługuje routing statyczny i RIP, OSPF, listy ACL. Skalowalność dzięki połączeniu do 8 przełączników przy użyciu technologii Virtual Switching Framework (VSF).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HPE Aruba 2930F 48G PoE4SFPSwch JL256A#ACC | 13 681 zł |
Switch HP Aruba 2930F 48G (JL256A) | 11 537 zł |
HPE Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Swch JL256A | 10 037 zł |
Switch HPE JL256A 48x 10/100/1000 4x SFP+ 370 W PoE+ | 11 897 zł |
Switch Hpe Zarządzany L3 176 Gbit/s JL256A | 11 682 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+
Ceny na HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+ |
---|---|---|---|---|
HP Aruba 2930F-24G-4SFP+ | od 5 281 zł | 6 oferty | ||
HP Aruba 2930F-24G-PoE+4SFP+ | od 6 179 zł | 4 oferty | ||
HP Aruba 2930F-48G-4SFP+ | od 9 180 zł | 3 oferty | ||
HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+ | od 10 037 zł | 9 oferty | ||
HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+740W | od 13 757 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →