Lampa do paznokci Neonail UV LED 22W/48W LCD (5366)
Zdjęcia 5 |
Neonail UV LED 22W/48W LCD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Neonail 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Neonail.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Neonail UV LED 22W/48W LCD
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEONAIL Lampa LED 22W/48 z wyświetlaczem do paznokci hybryda manicure pedi | 150 zł |
NEONAIL LAMPA LED 22W/48 Z WYŚWIETLACZEM 5366 | 129 zł |
NEONAIL Lampa Led 22w/48 Z Wyświetlaczem | 150 zł |
NEONAIL LED Lamp 22W/48 lampa LED do paznokci hybrydowych oraz żelowych 1 | 123 zł |
NEONAIL LAMPA LED Do Paznokci 48/22W z wyświetlaczem | 150 zł |
Lampa Led 22W/48 Z Wyswietlaczem | 129 zł |
NeoNail, lampa UV LED 22W/48W z wyświetlaczem | 120 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →